Loader

KATALOG produkcji „MINI-ZAP” 

Strona tytułowa katalogu

I. Zawory MES ze stand. dławicą-wyd. 02.2016r

IA. Zawory MES z długą dławicą-wyd. 02.2016r

IB. Zawory MZ małogabarytowe-wyd. 02.2016r

II. Naczynia MAS-wyd. 02.2016r

III. Przyłącza PP-wyd. 02.2016r

IV. Króćce PK do wyd. 02.2016r

V. Osprzęt montażowy-wyd. 02.2016r

 

Produkcja

Firma prowadzi działalność produkcyjną w branży elementów automatyki i branży elementów złącznych i jest producentem następujących wyrobów:

Zawory odcinające, manometryczne i zblocza zaworowe 3- i 5 drogowe zaworowe DN5, DN7 PN320, PN500 typu MES-10-, MES-11-, MES-12-, MES-14-, MES-15-, MES-17-, MES-18-, MES-19-, MES-20-, MES-21-, MES-22-, przeznaczone do obsługi przetworników ciśnienia, różnicy ciśnień i manometrów wykonane z materiałów odpowiednich dla szerokiego zakresu ciśnień, temperatury i rodzaju medium.
Zawory produkowane są w zależności od wykonania ze standardową lub długą dławicą.
Zawory małogabarytowe: odcinające, manometryczne, dwudrogowe i blokowe 3- i 5 drogowe DN5, PN320, PN420 typu MZJ, MZM, MZD, MZT, MZP – przeznaczone do obsługi przetworników ciśnienia, różnicy ciśnień i manometrów, wykonane z materiału gat. 316Ti.
Naczynia kondensacyjne i odpowietrzające/odwadniające PN100, PN420 typu MAS-01, MAS-02, MAS-03 – do układów pomiarowych przepływu pary i wody,
Osprzęt montażowy do podłączania przetworników pomiarowych do instalacji – przyłączki, złączki, osłony termometryczne, króćce ciśnienia i in. – ozn. ME, PK, PP, EP, MZP, MZT…:

króćce i przyłączki do przetworników ciśnienia i czujników temperatury,
osłony ciśnieniowe do czujników temperatury termometryczne, obejmy,
elementy redukcyjne i przyłączeniowe,
rurki syfonowe, dławiki metalowe,
gniazda, obejmy mocujące, uchwyty,
sondy poboru próbek wody, pary i spalin,
zawory odcinające i manometryczne z przyłączami,
dwójniki, trójniki i czwórniki,
elementy wg dokumentacji inwestora.
Stosowane materiały: stal węglowa, stal kwasoodporna, stal stopowa do pracy w podwyższonej temperaturze, gat. 20, 1H18N9T, 15HM, 10H2M, 13HMF lub inne wg życzenia klienta.

 

Zawory małogabarytowe

Zawory małogabarytowe typu MZ przeznaczone są do stosowania w układach pomiarowych i regulacyjnych systemów automatyki przemysłowej. Służą do przyłączania do instalacji przetworników pomiarowych ciśnienia, różnicy ciśnień i przepływu, manometrów i innego osprzętu. Ze względu na szeroki zakres wykonań konstrukcyjnych i przyłączy zaworów umożliwiają uruchomienie i obsługę przetworników na obiekcie, spełnienie takich funkcji jak: odcięcie lub otwarcie przepływu, wzorcowanie przyrządu pomiarowego, przedmuchiwanie i odwodnienie instalacji, a także bezpośredni lub za pomocą rurek impulsowych montaż przyrządu.

 

Naczynia MAS

Naczynia typu MAS- przeznaczone są do odpowietrzania i odmulania układów pomiarowych oraz do oddzielania medium o wysokich parametrach od aparatury pomiarowej.

 

Zawory MES ze standardową dławicą

Zawory typu MES przeznaczone są do montażu w układach pomiarowych i regulacyjnych automatyki. Służą do włączenia przetworników ciśnienia, różnicy ciśnienia i przepływu do pracy, umożliwiają sprawdzenie zera i zakresu w przetwornikach oraz przedmuchiwanie przewodów impulsowych. Zawory wyposażone są w klucz nastawczy.

 

Zawory MES z długą dławicą

Zawory typu MES przeznaczone są do montażu w układach pomiarowych i regulacyjnych automatyki. Służą do włączenia przetworników ciśnienia, różnicy ciśnienia i przepływu do pracy, umożliwiają sprawdzenie zera i zakresu w przetwornikach oraz przedmuchiwanie przewodów impulsowych. Zawory wyposażone są w klucz nastawczy.

 

Osprzęt montażowy

Osprzęt montażowy przeznaczony jest do zbudowania części ciśnieniowej obwodu pomiarowego z przetworników ciśnienia, różnicy ciśnień lub manometrów, połączenia zaworów np. typu MES z w/w urządzeniami, łączenia rurek impulsowych o różnych średnicach oraz montażu przetworników do konstrukcji nośnej.

 

Przyłącza PP

Przyłącza typu PP przeznaczone są do przyłączenia do instalacji ciśnieniowych wody, pary – metodą spawania lub przyłączy gwintowanych – przetworników pomiarowych ciśnienia, różnicy ciśnień oraz manometrów.

 

Króćce PK

Króćce typu PK przeznaczone są do podłączenia do instalacji przemysłowych wody, pary i spalin – metodą spawania lub przyłączy gwintowanych – przetworników pomiarowych ciśnienia lub manometrów, montażu i osłony ciśnieniowej czujników temperatury oraz poboru z instalacji próbek wody, pary, spalin. Zakres stosowania zgodny z PN/H-74252.

USŁUGI CNC

Oferujemy także wykonawstwo elementów rysunkowych
oraz nietypowych wg zamówienia na nowoczesnych obrabiarkach CNC.

Kontakt